Specjalizujemy się w organizacji wypoczynku w Polsce dla turystów z krajów byłego Związku Radzieckiego. Nasze usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak i grupom turystycznym. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Stała współpraca z obiektami noclegowymi i gastronomicznymi umożliwia realizację najbardziej wymagających przedsięwzięć na najwyższym poziomie, przy zachowaniu umiarkowanych cen.

Postanowiliśmy również wyjść na przeciw turystom chętnym do odwiedzenia Ukrainy. Sami pamiętamy nasze pierwsze wyjazdy za wschodnią granicę i zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko jest tak rzeczywiste ja by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Chcemy zaoferować wszystkim praktyczne porady związane z przekraczaniem granicy, wyborem środka transportu itp. Oferujemy pomoc przy zakupie biletów kolejowych i autobusowych. Dzięki współpracy z ukraińskimi biurami podróży oferujemy możliwość wycieczek w języku polskim, w takich miastach jak Lwów, Odessa, Kijów czy też w zamkniętej, czarnobylskiej strefie wykluczenia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na organizowane przez nas ciekawe slajdowiska, wykłady i prelekcje. Gwarantujemy świetną zabawę połączoną z wirtualnymi spacerami po niezwykle ciekawych i intrygujących miejscach, zarówno w Polsce jak i na Ukrainie.